Akdeniz Üniversitesi

Elmalı Meslek Yüksekokulu'na Hoşgeldiniz...

Animasyonu görebilmeniz için flash player kurulu olmalıdır.

Animasyonu görebilmeniz için flash player kurulu olmalıdır.

Animasyonu görebilmeniz için flash player kurulu olmalıdır.

Ders Kayıtları için Şube Kodları

Ders Kayıtları için Şube Kodları...

TEK DERS DUYURUSU

2014–2015 EĞİTİM –ÖĞRETİM YILI SONU TEK DERS SINAVLARI 16.09.2015 ÇARŞAMBA GÜNÜ SAAT 14:00’DE ANFİDE GERÇEKLEŞTİRİLECEKTİR.

Öğrenim Ücretleri (Önemli Duyuru)!!!

2015-2016 Eğitim-Öğretim yılında yeni kayıt ve kayıt yenileme işlemi yaptıracak olan Yüksekokulumuz İkinci Öğretim Öğrencileri ve uzatmalı öğrenciler, öğrenim ücretlerini Türk Ekonomi Bankası (TEB) üzerinden öğrenci numarası ile sorgulama yaptırarak, banka şubelerinden ve ATM’lerden gerçekleştirebileceklerdir.

İlçemizde Türkiye Ekonomi Bankası (TEB) şubesi ve ATM’si olmadığı için en yakın nokta İL/İLÇE Şubelerinden veya ATM’lerinden yatırabilirler.

Öğrencilerimize önemle duyurulur.

Kayıt Yaptıracak Öğrencilerin İlk Kayıt ve Ders Kayıt Tarihleri

 2015-2016 Eğitim Öğretim Yılı Akademik Takviminin tüm ayrıntılarınahttp://oidb.akdeniz.edu.tr/akademik-takvim
adresinden ulaşabilirsiniz.
 Kayıt İşlemleri 

ELMALI MYO’DA HEDEF BELİRLEME TEKNİKLERİ ANLATILDI

Akdeniz Üniversitesi (AÜ) Elmalı Meslek Yüksekokulu (MYO) İşletme Yönetimi öğrencileri tarafından Öğretim Görevlisi Dr. Mükerrem Oral'ın katkılarıyla öğrencilere “Hedef Belirleme Teknikleri hakkında bilgiler aktarıldı. Hüseyin Merviş tarafından anlatılan Hedef Belirleme Teknikleri seminerinde kısa ve net olarak “Yolumuzu değiştirmezsek hedeflediğimiz yere varabiliriz” mesajı verildi. Merviş, iş deneyimlerinden örnekler vererek salonu dolduran öğrencilere “Sizlerde iş yaşamınızda önemli başarılar elde edebilir ve çevrenize katkılar sağlayabilirsiniz.” dedi. Hayatımızın her aşamasında mutlaka muhakkak hedeflerimizin olması gerektiğini vurgulayan Merviş, “Nereye gitmek istediğini bilmiyorsan, hangi yoldan gittiğinin de bir önemi yoktur. Hedef'e çok kolay ulaşılıyorsa bu hedef değil bir eylemdir. Hedef belirlemek hayatımızdaki en önemli kilometre taşlarındandır. Eğer hedefiniz varsa, eninde sonunda ona ulaşırsınız. Aradaki engeller sadece dinlenme noktalarınızı oluşturur.” şeklinde konuşarak hedef odaklı olmanın inceliklerini anlattı. Hedef belirleme tekniklerini detaylı olarak anlatan Merviş’e seminer sonrasında Öğretim Görevlisi Erdem Yıldız tarafından Elmalı Evi hatırası takdim edildi. 

Mervis_1   Mervis_2

Sayfa Özeti: Elmalı Meslek Yüksek Okulu

Sayfa Açıklaması: Elmalı Meslek Yüksekokulu'nun Resmi Sitesidir...

Anahtar Kelimeler:

  • elmalı
  • akdeniz
  • üniversitesi,
  • yüksek
  • meslek
  • okulu
  • yüksekokulu

Web Sorumlusu: Öğr. Gör. Hüseyin DURAN