Akdeniz Üniversitesi

Elmalı Meslek Yüksekokulu'na Hoşgeldiniz...

Animasyonu görebilmeniz için flash player kurulu olmalıdır.

Animasyonu görebilmeniz için flash player kurulu olmalıdır.

Animasyonu görebilmeniz için flash player kurulu olmalıdır.

Ek Yerleştirme Muafiyet Sınavları

EK KONTENJANLA GELİP KAYIT OLAN ÖĞRENCİLER İÇİN ZORUNLU İNGİLİZCE MUAFİYET SINAVI 20 EKİM 2014 PAZARTESİ GÜNÜ SAAT 14.00’ DE ELMALI MESLEK YÜKSEKOKULU YABANCI DİL LABARATUVARINDA YAPILACAKTIR.SINAVA GİRECEK OLANLARIN OKUTMAN AHMET AKER'E ADINI YAZDIRMASI VE YAZI İŞLERİNE DİLEKÇE İLE BAŞVURMALAI GEREKMEKTEDİR.

EK KONTENJANLA GELİP KAYIT OLAN ÖĞRENCİLER İÇİN ZORUNLU BİLGİ VE İLETİŞİM TEKNOLOJİSİ DERSİ MUAFİYET SINAVINA KATILACAK OLANLAR ÖĞR.GÖR. HÜSEYİN DURAN'A İSİMLERİNİ YAZDIRMALARI VE YÜKSEKOKULUMUZ YAZI İŞLERİNE DİLEKÇE İLE MÜRACAAT ETMELERİ GEREKMEKTEDİR. BİLGİ VE İLETİŞİM TEKNOLOJİSİ DERSİ MUAFİYET SINAVI 21 EKİM 2014 SALI GÜNÜ SAAT 16.30’ DA YÜKSEKOKULUMUZ LAB-2 DE YAPILACAKTIR.

Elmalı MYO Yönetimi Kaymakam Mustafa Adil Tekeli’yi Ziyaret Etti

Akdeniz Üniversitesi (AÜ) Elmalı Meslek Yüksekokulu (MYO) Müdürü Yrd.Doç.Dr. Halil Demir, Müdür Yardımcıları Öğr.Gör. Murat Yücel ve Hakan Demirboğa ile birlikte Kaymakamlar Kararnamesi ile Elmalı’ya atanan Kaymakam Mustafa Adil Tekeli’yi makamında ziyaret ettiler. Dr. Halil Demir, Kaymakam Tekeli’ye yeni görev yerinin hayırlı uğurlu olmasını dileyerek “Elmalımıza hoş geldiniz, sefalar getirdiniz. Elmalı MYO olarak Akdeniz Üniversitesi’ne yakışır şekilde kurumlar arası iletişime önem veriyoruz. Hep birlikte Elmalımız için güzel şeyler yapmayı ümit ediyoruz.” dedi. Kaymakam Tekeli ise yaptığı açıklamada, “Bir ilçe için üniversitenin bir kurumunun varlığının ne ifade ettiğinin farkındayım. Kurumunuzun daha önceki faaliyetlerinin bir kısmını internet aracılığıyla gördüm. Sizlerle değişik projeler yapabiliriz. Elmalı’nın tanıtımı anlamında bunlar önemli şeylerdir.” ifadelerine yer verdi.

Ziyaret_1

Elmalı’nın Tanıtımına Elmalı MYO’dan Destek, Uluslararası Gençlik Kampı ile yabancı gençler Elmalı’yı sevdi.

Akdeniz Üniversitesi (AÜ) Elmalı Meslek Yüksekokulu (MYO), Elmalı Belediyesi ve Likya Wine’ın desteği ile yabancı ve Türk gençler Elmalı da hem çalıştılar hem de tatil yaptılar. AÜ Avrupa Birliği Araştırma ve Uygulama Merkezi (AKVAM) ve Özel Gençlik Servisleri Merkezi ile 5-19 Eylül tarihleri arasında bir proje kapsamında yapılan kamp etkinliğine Japonya, Tayland, Almanya, Fransa başta olmak üzere Dünya’nın birçok yerinden gelen gençler katıldılar. Akdeniz Üniversitesi öğrencilerinin de yer aldığı kampın Elmalı’daki kısmına Öğretim Görevlileri Hüseyin Duran ve Hadi İstanbullu da katıldı. Likya Wine’nın bağlarında üzüm toplayıp, Elmalı’da topluma hizmet veren bazı yerlerde temizlik çalışmaları da yapan gençler yöresel kültürleri öğrenmeye çalışıp müzeleri gezdiler. Yabancı gençler Elmalı’nın tarihi ve doğal güzelliklerine hayran olduklarını ve ilk fırsatta yeniden gelmek istediklerini dile getirdiler. Elmalı MYO Müdürü Yrd.Doç.Dr. Halil Demir “Dünya’nın farklı yerlerinden gelerek misafirimiz olan gençlerimize, Elmalımızın tanıtılması için aracı olmaktan ve misafirlerimizi ağırlamaktan memnun olduk.” diyerek, desteklerini esirgemeyen Belediye Başkanı Ümit Öztekin ve Likya Wine sahiplerinden Burak Özkan’da teşekkür etti. 

Genclik_Kampi_1   Genclik_Kampi_2   Genclik_Kampi_3   Genclik_Kampi_4

Muafiyet Sınavları

YENİ KAYIT OLAN ÖĞRENCİLER İÇİN İNGİLİZCE MUAFİYET SINAVI BAŞVURULARI 22-26 EYLÜL 2014 TARİHLERİ ARASINDA İNTERNET ÜZERİNDEN AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ ANA SAYFASINDAN YABANCI DİLLER YÜKSEKOKULU SAYFASINA ÖĞRENCİ TARAFINDAN MÜRACAAT YAPILACAKTIR. AYRICA İNTERNET ÜZERİNDEN MÜRACAT YAPAN YENİ KAYITLI ÖĞRENCİLERİN OKUTMAN AHMET AKER’ E İSİMLERİNİ YAZDIRMALARI GEREKMEKTEDİR. İNGİLİZCE MUAFİYET SINAVI 29 EYLÜL 2014 PAZARTESİ GÜNÜ SAAT 14.00’ DE ELMALI MESLEK YÜKSEKOKULU YABANCI DİL LABARATUVARINDA YAPILACAKTIR. YENİ KAYIT OLAN ÖĞRENCİLER İÇİN BİLGİ VE İLETİŞİM TEKNOLOJİSİ DERSİ MUAFİYET SINAVINA KATILACAK OLANLAR YÜKSEKOKULUMUZ YAZI İŞLERİNE DİLEKÇE İLE MÜRACAAT EDECEKLERDİR. BİLGİ VE İLETİŞİM TEKNOLOJİSİ DERSİ MUAFİYET SINAVI 29 EYLÜL 2014 PAZARTESİ GÜNÜ SAAT 16.00’ DA YÜKSEKOKULUMUZ LAB-1 DE YAPILACAKTIR.

yeni_1
Haftalık Ders Programı ( Normal Öğretim , 2. Öğretim )             


Sayfa Özeti: Elmalı Meslek Yüksek Okulu

Sayfa Açıklaması: Elmalı Meslek Yüksekokulu'nun Resmi Sitesidir...

Anahtar Kelimeler:

  • elmalı
  • yüksekokulu
  • okulu
  • yüksek
  • akdeniz
  • meslek
  • üniversitesi,