Akdeniz Üniversitesi

Elmalı Meslek Yüksekokulu'na Hoşgeldiniz...

Animasyonu görebilmeniz için flash player kurulu olmalıdır.

ELMALI MYO’DA İŞ KANUNU KONUŞULDU

Yüksekokulumuzda Öğretim Görevlisi Rukiye Kılıç rehberliğinde muhasebe uygulamaları kapsamında “4857 Sayılı İş Kanunu ve Uygulamaları ” konulu bir seminer düzenlendi.

ANAOKULU ÖĞRENCİLERİ ELMALI MYO’DA AĞAÇ DİKTİLER

Yüksekokulumuzu ziyaret eden Lale Bahçesi Anaokulu öğrencileri ağaç dikme etkinliğine katıldılar. Elmalı’da hizmet veren anaokulu öğrencileri öğretmenleri eşliğinde MYO Müdürü Yrd.Doç.Dr. Halil DEMİR’i ziyaret ettikten sonra, sınıfları ve okul bahçesini gezip öğretim elamanları ile sohbet ettiler. Anaokulu öğretmenleri zaman zaman öğrencileri ile değişik gezi ve etkinlikler yaptıklarını, geleceğin yetişkin insanlarının daha küçük yaşlardan sosyalleşmelerine katkı koymak istediklerini belirterek, bu kez de bir üniversiteyi ziyaret ettiklerini söylediler. 

Mezuniyet Töreni

Elmalı Meslek Yüksekokulu'nun Değerli Öğrencileri
2015-2016 Eğitim-Öğretim Yılında yani bu yıl Elmalı'da Yüksekokulumuzun MEZUNİYET TÖRENİ yapılmayacaktır. Elmalı MYO olarak üniversitemizin genel mezuniyet törenine katılacağız. Öğrencilerimizin hazırlıklarını buna göre yapmalarını rica ediyoruz.

ELMALI MYO ÖĞRENCİLERİ TELEFON HABERLEŞMESİNİ YERİNDE GÖRDÜ

Yüksekokulumuz Elektronik Haberleşme Programı öğrencileri, Antalya Türk Telekom Güney-1 Bölge Müdürlüğü’nü ziyaret ederek telefon haberleşmesinin nasıl olduğunu yerinde gördüler. 

Final Sınav Takvimi

Final Sınav Takvimini indirmek için tıklayınız

ELMALI MYO ÖĞRENCİLERİNDEN AKILLI EV

Teknik programlar öğrencileri kendilerini günümüz teknolojisi ile donatmaya devam ediyorlar. Öğretim Görevlileri Halil Ertaş ve Sinan Biçer rehberliğinde elektrik ve otomasyon dersleri kapsamında Akıllı Ev Otomasyonu (Smart Home Automation) projesini başarı ile tamamlayan öğrenciler, kendilerini mezuniyet sonrasına daha sağlam adımlarla hazırladıklarını belirttiler.

ELMALI MYO’DA BEDEN DİLİ EĞİTİMİ DÜZENLENDİ

Yüksekokulumuzda Antalya Ticaret ve Sanayi Odası ile birlikte “Davranışların Dili-Etkin Beden Dili” konulu sertifikalı bir eğitim düzenlendi. ATSO Akademisi çatısı altında düzenlenen eğitime konuşmacı olarak katılan Uzman Okyar Atilla; etkili iletişim, iletişim kazaları, etkili dinleme, beden dilinin etkili kullanımı, beden dilinin algı şekilleri konularında önemli bilgiler aktardı. Atilla, “Yüz yüze iletişim kurulurken kullanılan sözcüklerin karşı tarafta %8, ses tonunun %37, beden dilinin ise %55 etkisi vardır. Buna karşın ilk izlenimde görüntü %55, beden dili %38, konuşma ise %7 etkiye sahiptir.” dedi.

İLAÇ KULLANIMINDA FARKINDALIK VE ECZACILIK SEMİNERİ

Yüksekokulumuzda halk sağlığını ilgilendiren bir konuda farkındalık oluşturmak adına öğrencilere yönelik “İlaç Kullanımında Farkındalık ve Eczacılık” semineri düzenlendi. Öğretim Görevlisi Rukiye Kılıç rehberliğinde yapılan seminer kapsamında konuşmacı olarak Eczacı Mustafa Kurnaz misafir edildi.

ÖĞRENCİLERİMİZ KÜLTÜR GEZİSİ YAPIYOR

Öğrencilerimiz Elmalı’yı daha yakından tanımak amacıyla kültür gezisi turları yapıyorlar.

ELMALI MYO KAN BAĞIŞI KONUSUNDA KENDİ REKORUNU KIRDI

Yüksekokulumuz Bahar döneminde yapılan kan bağışı kampanyasına yeniden katıldı. Öğrencilerin yoğun ilgi gösterdiği kampanyada, Üniversitemiz Meslek Yüksekokulları içerisinde 101 ünite kan vererek en fazla kan bağışı yapan ikinci kurum oldu.

Sayfa Özeti: Elmalı Meslek Yüksek Okulu

Sayfa Açıklaması: Elmalı Meslek Yüksekokulu'nun Resmi Sitesidir...

Anahtar Kelimeler:

Web Sorumlusu: Öğr. Gör. Hüseyin DURAN